120 litre deneyini benden önce uygulanıyor

https://m.facebook.com/home.php#!/groups/327826007420481?view=permalink&id=600868973449515

arkadaşları tebrik ediyorum umarım başarılı olurlar sabırsızlıkla takipteyim i

Grupta ben de gördüm ama kullanışlı bulmuyorum. 5 kovaya ayrı ayrı kurmanın avantajı çok daha fazla. Bir kere 5 kovayı yönetmesi, taşıması, temizlemesi daha kolay. İkincisi, varil kullanımında enfeksiyon durumunda 5 kit birden çöpe gider. Üçüncüsü 5 kova kullanılırsa 5 farklı kit denenebilir, bu şekilde 1 tarza mahkumsun. Dördüncüsü ekipmanda sıkıntı çıksa yeni bir kit kuramazsın ama 5 kovada birinin bir yerinde sıkıntı olsa 4 taneyle devam edersin. İlk bakışta arada 2 kat fiyat farkı var gibi görünüyor. 120 lt varil kargo bedeli falan derken 110-120 TL’ye mal olmuştur, 5 kovanın maliyeti 220 TL. Ama bu saydığım avantajlar için 110 TL önemli bir tutar değil.

2 Beğeni

dostum yazdıkların harikulade çok teşekkür ediyorum dediklerini inan ciddiye alıp hiç bir girişimde bulunmayı düşünmüyorum teşekkür ediyorum saygılar :sunglasses::sunglasses::sunglasses: aklınla bin yaşa

1 Beğeni

Grup şuan açık mı ? Ben linke tıklayınca gruba erişemiyorum neden böyle acaba ?

Grup açık ama konu uçurulmuş. Tek seferde fazla üretim dikkat çekebilir diye yapılmış olmalı.

Yaklaşık 1-2 haftadır gruba ulaşamıyorum. Sürekli “İstediğin sayfa şu anda gösterilemiyor. Sayfaya geçici olarak ulaşılamıyor olabilir, tıkladığın bağlantı bozuk veya süresi dolmuş olabilir ya da bu sayfayı görmeye iznin olmayabilir” şu hata çıkıyor karşıma. Önceleri gruptaydım oysa

Bir de direk linkini deneyin:

https://www.facebook.com/groups/butikbira/

Eğer hata alıyorsanız muhtemelen gruptan çıkarılmış olabilirsiniz.

Bu linktede hata alıyorum ancak gruptan çıkarılacak birşey yapmadım. Tek bir mesaj bile atmadım bugüne kadar çok ilginç :slight_smile:

Ama şöyle bir avantajı var 5 kova ile 120 lt varilin kapladığı yer çok farklı…

varilin boyu 100 cm eni 50 cm bizim 5 kovanın kaplayacağı alan ise neredeyse 3 varile bedel … kovaları üst üste koyamadığım için odada yer kalmadı :slight_smile:

1 Beğeni