Ahşap Bira Bardakları !

(Emre) #1

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2 hafta sonra hazır olacak Pilsner kitim için ahşap bira bardağı arıyorum.(Cam bardakları çok sevdiğim söylenemez :D) İnternette araştırmama rağmen ahşap bira bardağı bulamadım. Acaba yurtdışı site haricinde bulabileceğim bi site biliyor musunuz? Şöyle bir bira bardağı arıyorum. Hobbit tarzı :smiley: https://www.google.com.tr/search?q=lord+of+the+rings+ahşap+bira+bardağı&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjgxZSgktXMAhVpQpoKHaM3C6kQ_AUIBygB&biw=1366&bih=609#tbm=isch&q=hobbit+bira&imgrc=HOcJ0FTk-V25jM%3A

(Can Gündoğan) #3

marangoza yaptırtalım @emrecoluoglu bey. fikir güzel :smiley:

(Emre) #5

Bardaklar gerçekten çok güzel,cam bardaklardan daha samimi geliyor bana. Bu sitelerde türkiyeye gönderim sıkıntılı oluyor,ya gönderim yapmıyorlar ya da yanlış ülkeye gönderim oluyor bazen. O riski göze almak istemiyorum :smiley: ayrıca gönderim süresi de çok uzun yurtdışından geldiği için. @Can_Gundogan ın dediği gibi bi marangoza mı yaptırsak ? :smiley: ya da butik birada ahşap bira istiyoruz diye @Taylan beye baskı yapalım :smiley:

(Barış Genç ) #6

Çekici bir fikir ama marangozda olmaz. Yani küçük görmüyorum ama memleketimin marangozunda olmaz. (Umarım birisi gaza gelir)
Bu bardaklar sıvı ile temas edecekleri için ısıl işlem, reçine v.b. işlemlerden geçmesi gerekebilir.

(cenk) #7

şu satıcı tr ye yolluyor ama kargo dahil 30 dolar. değer mi karar sizin.

(Emre) #8

@vetbaris78 bize sağlam içen bi marangoz lazım,o yapar bence :smiley: @cenkee bence 30 dolara değmez,tamam güzel bardaklar hepsi ama gerçekten değmez. 100 lira civarı bişe ediyor ki bu paraya yeni bir kit alırım bardak yerine.

(Boo Beer) #9

@cenkee Bey gösterdiğinizin içi metal sanırım, komple ahşap olsa ben sipariş verirdim aslında :slight_smile: Gene en mantıklısı eğer Türkiye’de yok ise E-Bay üzerinden almak gibi. 5 Dolar olan iyi gibi :smiley:

(Arif Cumhur) #10

hoş bir fikir gibi, göbekli ağzını elinin tersiyle silen (anladınız siz onu) bir hava da katar ama seyir zevki açısından yine de cam tercihim

(Emre) #11

Savaşa katılmadan önce oturup bira içen,saç sakal birbirine karışmış adamlar değil mi ya ? Bayılıyorum onlara işte :smiley: bir de ideali cam bardak tabi ama ahşap olanlar da hobi amaçlı işte :smiley:

(Arif Cumhur) #12

her forumdaşın gönlünde bahsettiğiniz ahşap kupadan bir tane vardır :wink: ama girişimci ruhlu, halden anlayan bir forumdaş da olmadan sahip olmak zor sanki

(Efe Baradan) #13

ahşap bardaklar güzel ama ben biramı gerçekten buz gibi içmek istediğimden bardaklarımı dolaba koyuyorum.e bay üzerinde boynuzdan yapılma uygun fiyatlı bardaklar bile var ben tercih olarak bakır bardakları sevdim.karar verdiğimde çekicem siparişi :D,
bardaklar şurada ki gibi skull tabiki favori :slight_smile:

(Arif Cumhur) #14

ayran mı içcez bakırdan :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Efe Baradan) #15

heh evet bol köpüklüsünden ne de olsa geleneksel içkimiz :smiley: