Başka Bock ve Buğday Birası çeşitleri yok mu?

Ben her iki Bock ve orange Bock,ayrıca coopers ve muntons buğday biralarını kurdum tarwebieri de kuracağım,ama insan farklı türlerini de kurmak istiyor.Bunlardan başka bock ve buğday bira çeşitleri var mı?Varsa butik bira @Taylan Bey’ den ricam bu bira çeşitlerini arttırması

2 Beğeni

Misal:

https://www.midwestsupplies.com/deep-dark-wheat-beer-kit

Tabi bu başlık butik bira’da görmek istediğiniz ürünler başlığına daha güzel olur ama :slight_smile:

2 Beğeni

Peki bock çeşitleri,şimdi eşim bock çok sevdi,orange kurdum o da bitince tekrar aynı kiti kurmak istemiyorum aynı şey buğday için de geçerli,bu iki türün çeşitleri arttırılmalı bence,belki dediğiniz başlık altında da toplanabilir bu konu,ilgili arkadaşlar taşırlarsa güzel olur

Onlarca çeşit var aslında. Ama bu çeşitlilik marka bazlı daha çok. Yani muntons pilsner coopers pilsner farkı gibi. Lezzet olarak nasıl bir fark vardır bilmiyorum o iş BB ekibine kalıyor. Ama bock tarzı biralarda çok bir çeşitlilik bulamadım buğday gibi değil pek:/

1 Beğeni

Muhakkak nüanslar vardır,koysunlar siteye biz de aynı kiti almak zorunda kalmayalım😉 @vetvey @Taylan