Başlangıç İçin Alternatif Kit Tavsiyeleri

Selamlar. Bira yapım seti yanında gelen Pilsner kiti yerine başka bir kit arıyorum. Pilsner ülkemizde bulunan biralara yakın olduğu için ilk kitte kullanılması öneriliyor fakat ben yeni birşeyler keşfetmek istiyorum. Pilsner yerine alternatif (değişik bir tad :)) kit olarak ne kullanabilirim?

Dostum çok var ama madem değişik olsun al bir tane stout kit dene :wink:

1 Beğeni

Selam,

Cooper’s ya da Brewferm IPA kitlerini öneririm… Ülkemizde bulunan biralardan farklı gelecektir kesin… Yalnız en az 1 hafta kovada ve en az 3 hafta şişede bekletmeden tüketmemeni de önereceğim arkadaşım…

h

1 Beğeni

Kesinlikle alakasız.

1 Beğeni

Şimdilerde stokta yok ama ben ilk olarak Bitter kitini yapmıştım. Şu ana kadar yaptıklarım arasında en sevdiğim oldu.

1 Beğeni

Teşekkürler arkadaşlar. Bock bira kitinde karar kıldım. bakalım en kısa zamanda deneyeceğim :slight_smile:

selamlar, 2 kova muntons pilsner kurduktan ve sitede onun stoğu tükendikten sonra böyle bir sipariş verdim; Bira güçlendiricinin nasıl bir katkısı olucak tam olarak bilmiyorum, sadece bu kitlerin alkol oranı biraz daha düşük olduğundan denemek istedim; bu minvalde tüyosu/önerisi olan arkadaşlar olursa şimdiden teşekkür ederim.