Butik Bira abone listesi

(Baris) #1

Merhaba,

Daha önce tekrar iletmiştim ancak hala çözülemeyen sitenin abonelik mail sistemiyle ilgili ufak bir problem var. Ürünler kısmına yeni ürün geldiğinde abonelere mail atıldı ancak bugün sabah kontrol ettim stokta kalmayan ürünler gelmiş fakat stoğa gelen ürünlerin bilgisi abonelere gitmemiş (en azından benim mail kutumda böyle bir hatırlatıcı mail yok).

Acaba abone listesinde böyle bir özellik mi yok, yoksa mail sunucusunda mı bir sıkıntı var?

@Taylan

(Ezio Auditore) #2

Evet sanırım bana da gelmedi haber. Stoğa gelince haber verme fonksiyonu yok herhalde. Almasam bile stokta olmayınca moralim bozuluyor :smile:

(Taylan Özdere) #3

Stok bildirimleri Bülten’den ayrı çalışıyor. Yani tükenen herhangi bir ürünle ilgili bildirim almak isterseniz o ürünün sayfasına email adresinizi bırakmanız gerekli :wink:

Örneğin Bock bira kiti stoğa girdiğinde sadece spesifik olarak bilgilendirilmek isteyen ve bunun için sayfada email adresini bırakan üyelere eposta gönderiyoruz.

Böyle yapmamızın sebebi çok sık eposta gönderip Bülten üyelerini bezdirmemek. Özellikle haftada 1’den fazla email göndermemeye gayret ediyoruz :smile:

(biraci) #4

Bilgilendirmeye gerek yok ben günde 10 kere siteye girip bakıyorum maltlar, şerbetçiotları geldi mi diye, hep hüsran ama :slight_smile:

(Ahmet) #5

@Taylan Bey, buğday birası ne zaman stoklara girecek var mıdır bir öngörünüz? Ona göre başka kite yöneleceğim.
Teşekkürler.