Coopers DIY Home Brewing Carbonation Drops

Merhaba aşağıdaki linkte farklı bir ürün mevcut kullanımı hakkında aydınlatabilecek kimse var mı? ne gibi zararları ne gibi faydaları yada kullanmasan da olur vb. yorumlarınızı esirgemeyin lütfen :slight_smile:

Coopers DIY Home Brewing Carbonation Drops

Şişeye atmasının kolay olmasının dışında bir faydası yok.

O derece gereksiz bir ürün diyorsunuz yani?

1 Beğeni

Kendi forumlarında bile “niye boşa para veriyorsunuz, huni ve toz şeker ikilisi yeter” diyenler çoğunlukta

1 Beğeni

Bazı şeylerden mucize beklememek lazım.
A noktası ile B noktası arası 100 km diyelim. Saatte 100 km ile seyreden bir araç bu mesafeyi 60 dakikada alır. Sürati 120 kilometre/saat yaparsanız 50 dakikaya iner. 10 dakika fark için niye canımı tehlikeye atayım ki :stuck_out_tongue:
750/360 şeker 5 lira diyelim, bu ürünün 250 gramı 4 Avustralya doları + nakliye.
O kadar fark ettirmez ama, haydi diyelim en fazla 3 gün önce biranızı içebilecekseniz ve bu ödeyeceğiniz rakam 3 gün içinde marketten alabileceiğiniz biradan az ise buyrun :wink:

Yok sadece meraktan sordum güzel bir ürün olabilir diye düşündüm fakat içeriğini vs. inceledikten sonra bildiğin pay to win oyunlar geldi aklıma adamlar sadece para kazanmak için çıkartmış bu ürünü hissine kapıldım :smiley:

1 Beğeni