Denizden Geçip Derede Bogulmak

Arkadaslar birayi sorunsuz yaptikta etiket konusunda cok yardima ihtiyacim var. Siseye yapistirma etiket istemiyorum cunku her seferinde sisesi temizlerken sikinti cikaracagini dusunuyorum. Acaba bomontinin etiketi gibi bi etiket yapilamaz mi direk siseye yazilsa cok guzel olur bence hem tek seferlik olmaz hemde yikarken basa is acmaz

Şişe temizlenirken sorun olmuyor. Çok kolay çıkmasını isterseniz vinil üzeri baskı yapın kenarından tutunca hepsi çıkıyor soyulmadan. biraz daha pahalı ve soğuk/nemli şişeye yapışmıyor.

Tek seferde basmak bence iyi bir fikir değil ama sizin bileceğiniz iş elbette. Ben HER seferinde etikete, tarih, tür, abv hatta bazen OG-FG yazıp farklı da bir dizayn yapıyorum. Artık mahalle aralarında bile dijital baskı yapan yerler var. Fotokopiciler bile sticker kağıdına renkli baskı yapıyor.

Bulaşık teli / sünger arkası tel çok kolay çıkartıyor ama.

Şimdiden kolay gelsin.

Serigrafi atölyelerinde şişelerde baskı yaptirabilirsin
Ben de düşünüyorum valla

**

Farklı ekiket alternatifleri:

**

4 Beğeni

Sise boynuna ipli etiket harika fikirmis

1 Beğeni

Lazerle cam üzerine yazı yazan firmalar var fakat maliyeti yüksektir diye tahmin ediyorum.

Kapak baskısı ile ilgili bir çözüm var:
http://byo.com/stories/issue/item/3395-diy-bottle-cap-designs

Arkaslar etiket sorununa 10 numara cozum buldum hem hesapli hem dayanikli. Gittim a4 kagida etiketi bastirdim siseye yapistirma islemine gelince seffaf folyo ile siseye yapistirdim. Sonuc olarak 25 tl ye 50 adet suya dayanikli etiketim oldu :slight_smile: bence cok guzel oldu herkese tavsiye ediyorum