Dikey Şişe Soğutucu Tavsiyesi

(Onur) #1

Merhaba… Uzun aradan sonra foruma daha sık girmeye başladım.Üretime ara vermedim bu arada ama iş yoğunluğu sebebi ile ve havaların ısınmaya başlamasından dolayı strafor kutu olayı can sıkmaya başladı.Fermantasyonu stabil sürdürmek ve yaz dönemi evde bulunma süreçleri daralacağından dolayı;sıfır,dikey şişe soğutucu dolap almaya karar verdim.Konuyu araştırıyorum uzun zamandır ve İzmir’e çok yakın olmamdan dolayı Asterm firmasından ve verdikleri hizmetten haberdarım.Bu bilgiyi geçmek zorunda kaldım çünkü ürünler 2.el ve ne kadar revize edilsede benim içime sinmiyor dolayısıyla sıfr ürün tercih etmek zorundayım.Araştırmalarıma göre bu işin içinde 2 firma gözüme çarptı;biri Uğur diğer ise Şenocak (üretiminin bu kısmını Manisa’da Klimasan firması yapıyor).2 Kovanın sığabileceği iç hacime,ev kullanıcısı için servise sahip, fiyatı uygun olan bu dolaplardan sıfır olarak almak istiyorum.Tecrübesi ve tavsiyesi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

(hasan nural) #2

uğurun şişe dolabını yaklaşık 2 senedir aşı dolabı olarak kullanıyoruz ısı ölçerle sürekli kontrol ediliyor elektrik kesintileri dışında ayarladığımız sıcaklık parametrelerinin dışına çıkmadı. Dolaptan memnunuz 2 kovayı rahatlıkla alır

(Onur) #3

Model bilgiside paylaşabilirmisiniz?

(hasan nural) #4

hocam link koyamıyorum uğurun web sitesinde USS 300 DTKL kullandığımız model ışıksızını tercih edersiniz biz yanlışlıkla ışıklı aldık

(Onur) #5

Aşağıdaki ürünü almaya karar verdim. Şenocak marka D372 modeli 1800 tl civarı.Servis sıkıntısı bu bölgede yokmuş.Konunun kapatılmasını isteyecektim ama almak isteyenler olursa bu post yardımcı olur diye kapansın istemiyorum…

(Onur) #6

@hasannural hocam tavsiyeniz çok işe yaradı,teşekkür ederim.Şenocak marka dolabı satacak bayi ile çeşitli nedenler ile anlaşamadık.Bende sizin tavsiyeniz üzerine aşağıdaki Uğur USS 374 DTKE marka/model dolabı satın aldım.

(hasan nural) #7

hocam yaklaşık 2 senedir var bir sorun çıkartmadı bize memnununuz umarım sizde memnun kalırsınız güle güle kullanın