Eşim için Kit önerisi

İlk kitimi kurdum 2. si için şimdiden heyecanlanıyorum eşimi de işe dahil edip onun da ilgisini çekmek istiyorum hafif içimli biralardan hoşlanıyor gördüğüm kadarıyla üstatlar pek ticari markalarla kıyaslanmayı sevmiyorlar ama çrnek olsun diye söylüyorum miller en sevdiği bir kerede mariachi denemiş ve sevmişti sizin öneriniz ne olur sonunda onun ilgisini çekmem evde bira yapımı sırasında oluşacak durumlar için bana kalkan olacak :wink: ilginize teşekkürler

Merhaba, Cortez Gold’u deneyebilirsiniz.
içimi rahat ve hafif.

1 Beğeni

Muntons veya Cooprers Mexican Cerveza kitleride tercih edilebilir.

1 Beğeni

Öneriler için teşekkürler

Kiti kurmadım ama okuduğum kadarıyla Canadian Blonde da dediklerinize uyabilir bir ekleme yapmak istedim.
Bir de ufak bir yanlış anlaşılmayı gidermek isterim ticari markalara benzetmek aslında sorun değil esas sorun düşük kalitedeki piyasa ürünlerine benzemeye çalışmak gördüğüm kadarıyla.
Çünkü forumda guiness olsun weihenstephan olsun ne bileyim hoegaarden vb klonu veya kitten benzetmeler gayet aktif ve tepkiden uzak konular ancak tg gibi markalarda tepkiler yükseliyor (ki haksız değiller bence :slight_smile: ) Ana konudan saptım kusura bakmayın :smiley: Ayrıca ileride dry hop ile aroma katmayı da unutmayın derim daha da hoş ürünler ortaya çıkacaktır.

1 Beğeni

Valla bizimki normalde yıllardır miller içer başka da bira çok da zorda kalmazsa içmezdi,mariachşyi de çok sevmedi,coronaya alıştı millera yüz vermedi,corona bulamazsak filtresiz bomontiye tav oluyordu,ne zamanki butik bira bitalarunı yapmayabaşladım corona bile kesmez oldu,muntons bock>Premium pilsner>cortez gold sevdiğibiralar

1 Beğeni

Mexican cerveza için muntos mu coopers mi önerirsiniz

valla bock, stout gibi gibi biraları sevebilir mi acaba? stout’u vanilyalı dondurmayla servis et…