Etiket tasarladık

Tüm bira severlere merhaba;
Woodford Wherry Real Ale kitin fermantasyonu 19 derecede stabil bir şekilde devam ediyor. 5 Mart tarihinde şişeleyeceğiz bir terslik çıkmazsa ve FG değerini, rengini kokusu vs. paylaşırız. :relaxed:
Bu arada etiket tasarladık, küçükte bir hikaye ekledik eleştirilerinizi bekliyoruz.

Birde kapak yaptık yapıştırmak içinde çok kolay bir yol bulduk zamanı gelince paylaşacağız :blush:

Hikayemizin şarkısını koymayı unutmayalım :relieved:

18 Beğeni

Çok güzel :clap: :clap: :clap:

1 Beğeni

Mükemmel olmuş. Emeğinize sağlık.

1 Beğeni

Çok özenmişsiniz belli. Benim etiketler ise genelde Google’dan güzel bir imaj bul (5 dk), üzerine yazı yaz (3 dk) şeklinde oluyor :smiley:

Evet çok özendik galiba :relaxed:
güzel bir şey olsun istedik, sürekli kullanırken keyif alabileceğimiz bir şey olsun dedik. Baskıda kağıt olarak ne önerirsiniz ? Kuşe kağıt mı yoksa normal etiketlere yakın başka kağıtlar var mı ?

Ozalitçide parlak sticker kağıdına bastırıyorum ben, profesyonel etiket gibi oluyor.

Temizlemede sorun olmuyorsa bizde öyle yapalım hocam, biz tekrardan dolumda sorun çıkartır diye sütle yapıştırma yapmayı düşünüyorduk.

Etikete göre değişebilir tabi ama benim ozalitçinin sticker kağıtları 10dk sıcak suda bekletince kolayca çıkıyorlar, sorun olmuyor. Buna rağmen kuruyken çok sağlamlar, hiç bir şekilde çıkmıyorlar. Sütten ben verim alamadım, ilk zamanlarda denemiştim. Hem zor yapışıyor, hem de bazen durduğu yerde kuruyup düşüyordu. Bir tane deneme baskısı yapıp deneyin isterseniz.

2 Beğeni

Teşekkürler hocam, dediğiniz gibi bir sticker kağıt bulursak bizim için de çok daha güzel olur, kolay yapıştırma ve görünüm açısından :relieved:
Burada bildiğim bütün ozalitçileri deneyeceğiz artık :smiley:

ŞArkıya da etikete de bayıldık. Tebrikler. Belli ki özenli insanlarsınız.

@LetheBeer çok beğendim tasarımınızı. Hangi uygulama ile yaptınız?