Evil Dog uzman sorusu

Merhaba,
Daha önce 2 kez evil dog kurdum ve çok beğendim. 3. kurduğum evil dog da değişik bir koku/tad olduğunu gördüm ve yarısını yeni biralara boş şişe gerektiğinden döktüm. Bugün markette Efes in red ale birasını aldım ve tattığımda benim bozuk sandığım biradakine benzer bir tad/koku aldım. Evil dog un gazlanması rengi ve köpüğü mükemmeldi ama o değişik tad beni soğuttu. Kalan şişeleri döküp dökmemeye karar veremedim henüz. Nasıl bir koku/tad derseniz sanki yıkanmış ancak ıslak bırakılmış çamaşıra benzer bir koku/tad (ancak bu kadar anlatabiliyorum). 4. Evil dog kovada, bunda da aynısı başıma gelmez umarım. Benzer bir durumla karşılaşan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Bu kokuyu aldiginizda siseleyeli ne kadar olmustu ?

Şişelemeden önce ölçüm yaparken de tatmıştım, o zaman da farklı bir tad aldığımı hatırlıyorum. Biradan eşime de tattırdım bana güzel olduğunu söyledi ancak önceki evil dog ları tatmadığından farkı anlayabileceğini sanmıyorum. Kalan şişeleri atmaktan vazgeçtim ama niye böyle olduğunu da anlamadım.

Benim kurdugum evil dog da bir sure sonra tad bozulmasi vardi ondan sordum. Summit serbetciotundan dolayi galiba bi sure sonra sogan / sarimsak kokusunun olustugunu soyluyolardi. Ama siz kovadan aldiysaniz o tadi bir fikrim yok.

Sizinki gibi bir durum olduğunu sanmıyorum. son bir kaç kovayı şebeke suyuyla yaptım ve sorun olmadı ancak bu sorunlu kovanın apartman deposundaki nispeten kirli sudan olduğunu tahmin ediyorum başka da bir açıklama bulamadım. Şu an o biradan içiyorum ve bir kaç yudumdan sonra koku hissetmiyorum. Ne yapalım bu da böyle olsun.