Favori Bira Kitiniz?

Stout kovada, o nu deneyene kadar şimdilik bock diyorum. Atalarimiz boşuna dememiş “bock pişman etmez” :smile:

Bu başlığın reklamını yapmak lazım. Katılım fazla olsun ki daha gerçekçi verilere ulaşalım. :slight_smile:

1 Beğeni

bu konu neden aktif değil ya çok güzel aslında

hakkaten. neden aktif değil ki? neyse artık görünecek cevap yazınca yukarı çıkıyor. ben henüz oy vermedim daha çok az tadım yaptım.

Üç seçenek boşa gitmesin diye Pilsner ve Stout da seçtim, ama en favorim tabii ki buğday :slight_smile:

Galiba ben pilsner diyeceğim çünkü ilk kit olarak o geldi ve henüz başka bira tatmadım :slight_smile: muhtemelen diğerlerini tatdıkca bu tercih değişecek

1 Beğeni

aslında buğday birası en favori biramdır ama bock kiti o kadar güzel ki normalde marketten kendime siyah bira almayan ben, mutlaka her ay başında 1 tane bock kiti alıyorum.

1 Beğeni

Oranje Bock candır.
Evil dog heyecandır.
Muntons Buğday bambaşkadır.

2 Beğeni

Buda benim bugüne kadardi sıralamam…

1. Hammer
  2. Grand cru
  3. kriek
  4. Nog
  5. Bugday
  6. Diabolo
  7. Stout
  8. Lager
  9. Bitter
2 Beğeni

ipa, wherry ve triple.

1 Beğeni

▢ ALE

olmayan ankete isyan ederim ama!

3 Beğeni

Uzun bekleme süresine rağmen Belçika kitleri :+1:

2 Beğeni

yaptıklarım arasında Smugglers sanırım . 2 . kez kurdum , yine çok iyi

2 Beğeni

Cem şimdiki aklım olsa krieki 2 kat kurarsım

Stoklara girsin diye hergun bakiyorm , girince cift kit tek kova yapicam :eyes:

1 Beğeni

Süpersin,ctesi bak son içtiğinden çok daha güzelleşti

1 Beğeni

En merak ettiğim 2-3 kitten biri Kriek. Gerek görüntüsü gerek içeriği ile ilgi çekici ve iştah açıcı.

Ben yaklaşık 1.5 aydır falan BB ile tanışıyorum eskisini bilmiyorum fakat bu stok sorunu hep mi böyleydi son zamanlarda mı arttı?

Bütün kitleri deneyeceğin o ayrı konu, ama şu an alıp öncelikli olarak kurup tatmak istediğim 6 kit falan yok stokta.

Hep böyleyse bu insanları stok yapmaya iter, bu sefer daha çok stok sorunu yaşanır gibi geliyor.

1 Beğeni

Çok takmıyorum bu durumu nasılsa gelir bir ara,ben de mesela frambooz,new world saisın bekledim 2-3 aydır gelmedi,oud bruin ve ambroix kurdum,gelir bir ara alır yaparız😉

1 Beğeni

Orası öyle de insanın aklı kalıyor işte :slight_smile: neyse deneyecek çok kit var tabii. Kahrolsun bağzı stoklar

1 Beğeni

Faydalı bir başlık :slight_smile:
(Anket görünce irkiliyor insan ama sonumuz ekşi gibi olmaz herhalde)
Birincilik pilsner`de, şaşırdım, ikinci buğday ona daha çok şaşırdım.

Yeni çeşitler ve bir sürü ale de geldi, hazırlamayı bilen varsa yeni bir anket çok güzel olur