Fotoğraf eklemede sorun

(Eşşekkadaradam) #1

Merhaba, benim sorunum forumdaki yeni konuya fotoğraf ekleyememek.

Ne denediysem olmadı, var mı bununla karşılaşan acaba? Yardımlar için şimdiden teşekkürler…

(Ezio Auditore) #4

Copy ve paste gibi klasik yöntem işe yaramıyor mu?

(Eşşekkadaradam) #5

Merhaba,

Yok maalesef yaramadı. Tutup sürükledim, browse yapmaya calistim, cepten ve iki ayrı bilgisayar ve bağlantı noktası denedim… JPG, png, xls bir çok tür denedim sürekli yükleniyor gösteriyor 100%oluyor ama işlemi sonlandirmiyor…

(Ezio Auditore) #6

Diğer bir klasik yöntem olan restart ı denediniz mi peki :slight_smile:

(Eşşekkadaradam) #7

:slight_smile: Farklı günlerde farklı bilgisayarlardan denedigim için kendinden restart oldu :slight_smile:

(Eşşekkadaradam) #9

Bu durumda yapılabilecek birşey var mı? @Taylan

Teşekkürler…

(Taylan Özdere) #10

Evet, bu sorunun farkındayız :worried: Tam olarak neden kaynaklandığını anlamaya çalışıyoruz.

Şimdilik alternatif olarak Hızlı Resim veya benzeri bir görüntü paylaşım sitesini kullanabilirsiniz. Bu tarz sitelere yüklediklerinizi forum yazılımı otomatik olarak foruma da kaydediyor. O yüzden orjinal sitede silinse bile forumdan kaybolmayacaklardır.

Paylaşım sitesine yükledikten sonra resme ait doğrudan bağlantıyı yazı alanına yapıştırmanız yeterli olur :wink: Şunun gibi:

http://www.overservedblog.com/wp-content/uploads/2014/02/Keep-Calm-Have-a-Beer.jpg

(Taylan Özdere) #11

Fotoğraf yükleme probleminin artık çözülmüş olması gerekli :wink:

Buna içilir :smile:

(Eşşekkadaradam) #12

tam da çözüm bulmuştum :smile: twitterdan atıyordum, neyse içelim maltları boşalsın şişeler ( henüz ev biramız yok :slight_smile: