Hazır kit ile bira yapımı aşamalarını gösteren video

(Ömer Kutlu) #1

Merhaba Arkadaşlar, eğer ilk kez bira yapıyorsanız ve aşamaları gösteren Türkçe bir video arıyorsanız, videomu seyredebilirsiniz

(Taylan Özdere) #2

Harika bir video @Birader.omerkutlu :clapper: :tv: :clap: Kanala abone oldum. Video gerçekten etkili bir mecra.

Devamını bekliyoruz :slight_smile:

(Ömer Kutlu) #3

Teşekkürler Taylan bey, kanalıma abone olmanıza çok sevindim. Yıllardır isteyip de yapamadığım hobimi butikbira.com sayesinde yapıyorum. Umarım bu kültürü herkese yaymakta ufak da olsa bi payım olur da; böylelikle ürün çeşitlilikleri de katlanarak artar. Çok çeşitli kitler, malt özütleri, fıçılama sistemleri vb. herşeye ulaşabilir oluruz ülkemizde :smile:

(Mert Erkol) #4

Eline sağlık. Muntonsun kendi çektiği rezalet videonun yanında oscarlık seninki
https://www.youtube.com/watch?v=Th5aBrHg6LE

(Ömer Kutlu) #5

Bu videomda hiç deneyimi olmayanlar için hazır kit ile bira yapmanın aşamalarını(şişeleme aşaması) uygulamalı olarak gösteriyorum. Fermantasyon öncesi için ilk videoma bakın.

(Volkan Yılmaz) #6

3 gün önce ilk biramı fermantasyon için kovalamış birisi olarak videolarınız çok yardımcı oldu Ömer bey. Kanalınıza da abone oldum. Çok teşekkürler. Her ne kadar kit ile birlikte gelen kılavuz oldukça açıklayıcı olsa da insan öncesinde görsel bir anlatım da izlemek istiyor. Elinize sağlık…

(Efe Rüzgar) #7

hala aklım almıyor 2 günde nasıl gazlanır bira :flushed:

(Ömer Kutlu) #8

Videolarımın br işe yaramasına sevindim :smile: :grinning: . MAlesef bu konuda Türkçe video kaynak yok gibi, ben de hobimi bir adım öteye taşıyarak bu boşluğu kapatmaya çalışıyorum. Teşekkürler…