Hoşgeldin partisi

(Barış Genç ) #1

Forum duyurusu öğlen saatlerinde yapılsa ve “butikbira forum partisi” gibi bir konu başlığı altında akşam belli bir saatte biralar eşzamanlı açılsa güzel olmaz mı ?

(Cenk) #2

mükemmel olur :slight_smile: Hatta canlı yayınlayanlar bile olur, veya herkes fotoğraf çeker ve açılış kolajı gibi bir şey yaparız, hatıra amaçlı :smile:
Bende benzer bir etkinliği 10 Kasım için planlıyordum. Malumunuz, Ata’nın en sevdiği bira Paulaner Salvator bir bock, grupta da çok sayıda bock yapan, elinde hazır bock olan var. 10 kasım akşamı hep birlikte birer bock açıp, Gazi’yi yad ederiz diye düşünüyordum. Açılış partisini becerebilirsek, bunu da becerebiliriz sanırım. Hatta bir butik bira geleneği haline bile gelebilir, birbirimizden çok uzak olsak da, birlikte önemli günlerde ortak kutlama yapmak :smile:

(Mert Erkol) #3

Periscope yayını yapalim

(Barış Genç ) #4

Periscope olur anlık foto paylaşımı olur düz yazı olur maksat eşzamanlı tarihe geçecek bira partisi :open_mouth:

Bizim de kasım festivalimiz olsun. Hem kendi birasını yapanlar için kasım; 25 derecenin altına inip yaz sıcaklarından kurtulma rahatlığıdır. Bunu da her sene kutlayabiliriz.

(Mert Erkol) #5

Ne zaman duyuruluyor peki?

(Barış Genç ) #6

Taylan bey karar verecek

(gorkem_altug) #7

@vetbaris78 o zaman daanss…Reenk :smiley:

(Barış Genç ) #8

Parti olmadı :cry:

(Cenk) #9

Parti periscope unu beklerken ben

(Barış Genç ) #10

O partiyi biz yapalım ! Koordinat ver, zamanı konuşalım. O bira içilecek !!!

(gorkem_altug) #11

foruma kaç yeni üye katıldı bugün acaba?