İOS ve Android Uygulaması

(Orçun Güray) #1

Sitenin ürün sipariş için yeterli olmasına rağmen İOS ve Android için bi ButikBira uygulaması olsa fena olmaz mı?Böyle bi çalışma veya düşünce var mı acaba?

(biraci) #2

Hemen muhalefet yapayım :smiley: . Ne gerek var ki? O uygulamaya harcanacak vakti, parayı ve enerjiyi ürün çeşitliliğini arttırmaya harcasınlar daha iyi olur bence. (Evladım bunlarla uğraşacağına dersini çalışsana :laughing: )

(Sedat) #3

@kaan_gok, katılıyorum. Mobil dünyanın içerisindeyim ama bu hobim için hiç uygulama ihtiyacı hissetmedim diyebilirim. Tabi bunda sitenin başarılı sayılabilecek bir responsive tasarıma sahip olmasının büyük payı var.

(alkan_d) #4

Ben de katılıyorum. Neredeyse tüm siparişlerimi mobilden verdim, hiç sıkıntı yaşamadım.

(Orçun Güray) #5

Site gerçekten çok iyi ve basit ancak pc den siteye giriş çok rahat.Örneğin aynı rahatlığı apple iphone 4s te yakalayamıyorum.Mobil uygulamalar özellikle ios cihazlarda daha stabil çalışıyor ve rahatlık sağlıyor.tabi ürün çeşitliliğinede katılmamak elde değil :smiley:

(Serhat Deligöz) #6

Site zaten responsive yapılmış. Mobil uygulama yapılsa yine içine frame olarka gömülür. Ama arkadaşın dediği gibi buna harcanacak vakti yeni ürünlere harcayalım :slight_smile: