İzmir Tadım Etkinliği 15.12.2015

(Mert Erkol) #1

Böyle bir etkinliği akşam 6-8 gibi yaparsak kimler katılır, eşli eşsiz tercihleriniz nedir, kim kaç tane hangi biradan getirir. Max kapasite 25 kişi mekan kişi sayısına göre bir iki gün içerisinde açıklanacak (Güzelyalı-Asansör civarı)

(Ezio Auditore) #2

Ahhhh! O tarihte şehir dışındayım iki haftaligina… Şansa bak. Bizim eve de çok yakin …

(Ahmet Akdeniz) #3

Narlidere yapalim diyorum ben hala :slight_smile: tanıdık mekan var. 20.00 gec bir saat 27 aralik pazar yapalim soyle 14.00 gibi. Ben 3 şişe bock 3 sise lager getiririm. Gaza gelirsem 3 şişe kakuleli buğday birasi bile getirebilirim :slight_smile:

(Mert Erkol) #4

Abi o zaman konuş adamla hemen, ayarlayalım. Ama bu insanlar da oradan dönebilsinler. Narlıdere toplu taşıma ile zor.

(Cenk) #5

Oytun nereye gidiyorsun? Ben taa nerelerden geleceğim sırf bu tadım ve tanışma toplantısı için :smiley:

(Ahmet Akdeniz) #6

Toplu taşıma ben kullanıyorum Narlidereden aslında zor değil ama karar sizin. Olmadı Üçkuyular aktarma merkezine kadar taksiyle dönerler 4 kişi taksi tutsa oradan kişi başı 5tl tutmaz bile ancak dediğim gibi benim yaptığım bir öneri. Zaten tanıdığım mekan Bahçelerarası’nda gelirken yine toplu taşıma kullanamazlar. Gelirken henüz alkollü olmayacağımız için ben duraktan arabayla insanları alabilirim. Bir bakın duruma göre planlayalım olmadı önceden gidip mekanı görelim. Benim için mekan fark etmez önemli olan sizlerle olmak.

(Ezio Auditore) #7

Görev icabı söyleyemem :wink: Amma velakin gelemeyeceğim neredeyse kesin. Bi değişiklik olursa merhaba ben Oytun diye birini görebilirsiniz her an :smile:

(Karacova) #8

Selamlar…
Böyle bir etkinliğe katılıp tanışmak, fikir alışverişi yapmak gerçekten keyifli ve yararlı olacaktır. Fakat benim fikrim haftasonu olması. Çünkü hafta içi gerçekten zor olabilir. İşten çıkıp bu güzel trafikte ilerlemek baya bir zor olacaktır.

(Mert Erkol) #9

Peki şu koşullar altında bir mekanın işletmecisini tanıyan varsa ses versin.

Mekan şehir içerisinde olmalı
alkol ruhsatı olmalı
hafta sonu bir kaç saatini bize ayırabilecek ortamı olmalı
mümkünse insanların kolay gidebileceği bir yer olmalı.

böyle mekanları işleten,sahibi olan tanıdıklarınız varsa lütfen haber verin

(Ezio Auditore) #10

Asansörden niye vazgeçtiniz ki? Herkes için yakın gibi gözüküyordu. Bahçelerarası gibi mekanları haftasonu ayarlamak daha iyi olabilir. Örneğin herkes nereden katılacağını söyler, arabası olan alabilir arkadaşları.

Bize heryer yakın nasılsa. Karşıyaka tarafından gelecekler için aslında Üçkuyular veya Konak İskeleye yakın mekanlar seçilirse ulaşım konusunda daha az sıkıntı çekilebilir. Değerlendirmelerinize sunarım. :smile:

Bu arada herkesi memnun edecek yer, saat, mekan bulmak zor olur. O yüzden yukarıdaki anket işe yarar. En fazla hangi bölgede yoğunlaşılıyor ona göre plan yapılabilir.

(evbiracisi4) #11

Karşıyakadan geleceğim bu söylenenlerin hepsi uyar bana Vapurla bi şekilde gelirim. Bock, Buğday ve Stouttan getirebilirim.

(Alisan Pehlivanoglu) #12

2 sise bitter ayirdim bulusma icin, o zamana kadar stout da olacak. Aliaga’da kaliyorum Izban / Metro guzergahlarina yakin her hangi bir yere gelebilirim haftaici, haftasonu da oyle olsa iyi olur cunku olay tatmakla ne kadar kalacak gorecegiz, arac kullanimi sorun olabilir
:smiley:

(Onur Balkesen) #13

Ewet arkadaslar bi tadim gunu bencede guzel bi fikir hem urun hem bilgi takasi cok faydali olacagina inaniyorum ve hafta sonu yaprsak bence cok daha iyi olacaktir

(Muhammet Can Celik) #14

F.Altay’da oturuyorum.Şişeleme aşamasına yeni geçeceğim lager kitim var dolayısıyla birasız gelmemin sakıncası olmayacaksa katılabilirim.

(Fth) #15

Merhabalar, asansör civarında oturuyorum bende. Böyle bir etkinlik olursa seve seve katılırım.

4 tane pilseni ayırdım bu etkinlik için, şişede 3 haftadır bekliyor. Lager yeni bitti. Bock ve buğday birasını yarın şişeleyeceğim. 2 gün sonra stout, pilsen ve cider kuracağım. :smile:

(Mert Erkol) #16

15 i salı akşamı asansör mevkii kırkmerdiven cafede olacağım. Zamanı uyan arkadaşlar gelir, ufak da olsa bir tadım yapabiliriz

(Mert Erkol) #17

Gelecek olan arkadaşlar postun altına geliyorum yazabilir. Saat 18- 20 diye de saatlerimizi koyalım. Getirebilen arkadaşlar kendi üretimlerinden ikişer şişe (15 kişiyi geçersek üçer şişe) getirebilirler

(Mert Erkol) #18

Grupta da paylaştım etkinliği oradan da kendinizi ekleyebilirsiniz.

(Onur Türkay) #19

Mert bey merhaba,ben de İzmir’de evde bira yapmaya yeni başlamış biriyim,facebook grubunuz hangisi acaba?

(Mert Erkol) #20