Kablosuz termometre ve Soğutma Çantası

Arkadaşlar bugün butik biramızın yeni ürünü olan cool brewingin soğutma çantası geldi öncelikle şunu söylemeliyim ürün bir harika, gayet güzel soğutuyor ve buzlar çabuk erimiyor.Ancak bu ürünün dezavantajı içerisinin kaç derece olduğunu bilemiyorsunuz.Ben bu sorun için hepsiburadaki şu ürünü http://www.hepsiburada.com/kablosuz-akvaryum-ve-balik-havuzu-icin-sicaklik-olcer-termometre-p-HREHDTHR117 almayı planlıyorum. Ne dersiniz sizce bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Üzerinde bir marka bile yok?
No name bir ürüne 140 tl vermeyin. Ikea’daki 25 tl olan termometreyi alın. En azından satan İsveç firması.

İhtiyaç duyarsanız daha sonra Pakkens gibi kaliteli ürünlere geçersiniz, ki onun da linktekinden çok daha iyi fiyatları var.

Benim evde şundan vardı, denemek için dış mekan uzantısını kovanın dış yüzeyine tutturdum. Kova üstündeki termometreyle bire bir aynı dereceyi gösteriyor…
http://www.rossmann.com.tr/Urunlerimiz/beyaz-ic-ve-dis-termometre/3334

3 Beğeni

Bu forumda ilk mesajım :).Gezinirken dikkatimi çekti konu.Bence daha ekonomik çözüm olduğunu düşünerek ve kendim kullandığım içinde bu ürün uygun olabilir ----> [Colours Kablosuz İç ve Dış Termometre 29,99 TL] (http://www.koctas.com.tr/colours-kablosuz-ic-dis-termometre-s3315/12028-18103/)

Ben 24 TL’ye 6 mayısta şu ürünü almıştım ve dün teslim edildi:

http://www.ebay.com/itm/252250446694

Henüz çok kullanamadım ama denemelerim sürecek. Tecrübelerimi paylaşırım.

1 Beğeni

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama @Cagri bu bahsettiğin termometreyle aran nasıl? fiyat/ performans nasıl acaba? yanlışlık payı var mı farkettiğin?

Kullandığım diğer termometreler (dış problu ve kristal termometre) ile benzer sonuçlar veriyor, ama kovanın farklı yerlerine tuttuğunda ondalık değerde küçük değişimler oluyor bu tarz ürünlerde görüldüğü gibi (bunun hata olduğunu düşünmüyorum, aksine olması gereken). @Cagri’nın deneyimlerini ben de merak ediyorum :slight_smile:

Ben de benzeri bi termometre kullanıyorum memnunum

Son derece memnunum. Yemek yaparken de kullaniyorum hatta… tavanin ve etin sicakligini takip etmek icin vs… belgian candi yaparken de cok ise yaramisti. Sut receli icin de iyi olacaktir diye dusunuyorum. Tavsiye ederim!

ya olması gerekenden nispeten ucuz bir aletya, ondan insan bir tedirgin oluyor :smiley: neyseki hakkında olumlu yorum yaptınız. Bir tane de ben sipariş vereyim olmazsa zaten bir aya anca geliyormuş.

Yurt dışından sipariş verecekseniz daha geniş bir zaman dilimi tanıyın, iki ayda gelmeyince yurtiçinden aldım, ertesi gün de postacı ilk adığımı getirdi, aynı anda iki elimle ölçüm yapabilme şansım oldu böylece :sweat_smile:

Bugün versem 22 Kasım en geç tarih olarak veriliyor. Bakalım, değer mi ikna etmeye çalışıyorum kendimi doğrusu. Kova üzerindeki yetmez mi acaba diye düşünüyorum.

Deneyimlerim kova üzerindekinin de yeterli olduğu yönünde ancak bazı kullanıcıların kova üzerindeki kristal termometrenin bozuk/hatalı olduğu bildirimlerini de gördüm en iyisi kendinizinkini bir süre izlemek, denetlemek olsa gerek

Paypal nedeniyle Ebay üzerinden ödeme yapamıyorum artık. Dolayısıyla alamayacağım. Belki amazonda falan farklıdır. Ama bu da bahanesi olsun, kovayı gözlemlemeden almamış olurum hem.

1 Beğeni