Mayalanma kovası

Mrb arkadaşlar 2.kit için kova lazım fakat butik birada yok ve şubattan önce stoklarda olmazmış. Bulabileceğim başka bir alternatif varmıdır?

İstanbul’da iseniz Mercan’da bulursunuz

1 Beğeni

Teşekkür ederim. kar kalktığı gibi mercana gidicem

tecrübem yok 1 hafta önce ilk kitimi kurdum damacananın bir artısı varmı? birde 23 lük kit kurucam ve belli miktardada boşluk kalması gerekiyo diye okudum forumda.

damacanaya para vermiyorsun. bide 30kg luk yoğurt kovaları var. restoranlardan boşunu bulabilirsin. bedavaya yapabiliyorkrn ben para vermeye karşıyım.

teşekkür ederim cevaplarınız için.

ben bir su işletmecisi olarak bu düşüncenize karşıyım. damacanaya para veriyoruz. boş sıfır damacananın adet ücreti 10 lira + kdv dir. damacanayı aldığınız sucu arkadaşa girdi bu ücret. kendisi isteyerek size verdiyse bilmem ama ücretsiz değil. su damacanaları da gıdaya uygun üretilen geri dönüşümlü bir malzemedir. ve bedava değildir.

birayı şişeledikten sonra damacanayı iade edip paramızı geri alabiliyoruz mamaifh mayalama kovasını butik biraya iade edemezsiniz. bide damacananın içinde su oluyor, onuda kullanıyoruz. bide 10lt pet şişeler var onlar hepten bedava.