Muntons Premium Canadian Bira Kiti

Merhabalar,

Premium Canadian bira kitine standart kurulum yapmayı düşünüyorum. Daha önceden bu kiti kurmuş arkadaşların tavsiyelerini alabilir miyim? Standart kurulumda nasıl bir bira elde edeceğim konusunda açıklamada yazan dışında bir fikrim yok açıkçası ama ucuz olması tercih etme sebeplerimden biri oldu.:sweat_smile:

1 Like

Ben de merak ediyorum bu kiti yorum yapabilecek varsa süper olur.

aynı şekilde şuanda stoklarda çoğu kitin olmadıgından bock kitin yanına bundanda siparis edip denemek istiyorum varmıdır daha önce deneyen :blush:

1 Like

2 güne kadar :beer: kurmayı planlıyorum, burada paylaşırım.

2 Likes

Ben de satın aldım. Elime geçti. Yarın standart kurulum yapacağım. Burda değerlendiririz o zaman.:sweat_smile:

1 Like

Ben de bugün kargodan aldım. Yarın kuracağım.

1 paket şotlu dme
1 kg şeker
S-04 maya

1 Like

Şişede 2 haftayı doldurdu. Arkadaşlarla fazla bira çıksın diye 24 ltye kurmuştuk. “Varım” a çok benziyor. İçimi çok kolay, gövdesi çok düşük tam bir yaz birası oldu. Bütçesi zaman zaman el vermeyenlere direk standart kurulum yapmalarını tavsiye ederim. Oldukça ucuza gayet içilebilir bir bira elde etmiş olacaklar.

Dün şişeledim, sonucu 10 gün sonra yazarım

Bende 1 kg seker ile kurdum 14 gun oldu sisede aksam actim sonuc husran. Cok aciydi tadi ve hic begenmedim kontamine olmus olabilirmi? Fermantasyon 17-18 derecede 20 gun falan surdu olcum yapip 1004 te siseledim.

Merhaba, bu kit için S-04 maya kullanabilir miyim?