Satılık Bira Ekipmanı

(GolgeBira) #1

Merhaba arkadaşlar,

Yaşadığım sağlık sorunlarından dolayı evde bira hobime veda etmek zorundayım. Bu yüzden elimdeki ekipmanı sembolik bir ücret karşılığında satmak istiyorum. Tek tek ürünler için fiyat veremeyeceğim her birinin kargo parası vs. sıkıntı olacak. O yüzden siz teklif sunabilirsiniz. Zaten dediğim gibi sembolik bir ücret istiyorum, maksat adı olsun. Tabii ki tüm ürünlere 10-TL vereyim de demezsiniz sanırım. :slight_smile: Ürünlerin hepsi temiz ve kullanılabilir durumda. Zaten kullanılamaz ve yıpranmış durumdaki tüm ürünleri atıyorum. Kova dahil. 2 kovam daha vardı attım az önce. :slight_smile:

Ayrıca elimde 40 şişe kadar stout bira var. İzmir-Bergama’dayım. Yolu düşen olursa istediğiniz kadar ücretsiz verebilirim. Şişeler de yanınıza kar kalır. Elimdeki yaklaşık boş ve temiz durumda olan 40 45 tane 30’luk 33’lük 50’lik karışık bira şişelerini de vereceğim.

Damping gibi oldu. :slight_smile: Elimde bir kaç tane de farklı kit mayası ve sürpriz bir maya da var. Onları da göndereceğim ekipmanı alan arkadaşa. :slight_smile:

Ürün listesini aşağıya yazıyorum. Herkese keyifli biralı günler dilerim. :slight_smile:

-1 adet 33 lt kova
-1 adet 16 lt kova
-İkişer adet musluk ve kapak contası
-20 civarı gri bira kapağı
-Akvaryum termometresi
-Hidrometre
-Sıvı termometresi
-Aktarma çubuğu
-Şişe kapatıcı (Başlangıç seti ile birlikte gelen. Biraz yıpranmış ama yedek olarak durabilir.)
-2 adet hava kilidi, bir tanesi iki parçalı akvaryum termometresine uygun
-Şişe ağacı
-Şişe fıskiyesi
-Butikbira soğutma çantası
-Yarım starsan ve pwb

(Ers) #2

Geçmiş olsun. Bira ve şişeleri alabilirim.

(GolgeBira) #3

Sağol hocam. Buyur gel vereyim.

(Ali Çınar) #4

Büyük geçmiş olsun öncelikle. Konuyla ilgili özelden yazdım

(uğur can serbes) #5

Geçmiş olsun hocam. Özelden yazdım bende

(GolgeBira) #6

Gecmis olsun dilekleriniz icin tesekkur ederim. :))

(UMUT) #7

Merhabalar,
Bira ve Şişleri alacak arkadaşlara verebilirsiniz.
Listedeki malzemelere talibim…
0543 262 26 84

(Ers) #8

özelden yazdım iletişim için.

(Mert) #9

akvaryum termometresi, hava kilidi, şişe ağacı, aktarma çubuğu ve hidrometreye talibim hocam. ilk kitimi yeni kurdum ikincisi için istiyorum bunları. bu arada çok geçmiş olsun

(Erkan) #10

Merhaba,hava kilitlemelere,sıvı termometresi,hidrometre,aktarma çubuğuna ,şişe ağacına takibim kardeşim.Büyük geçmiş olsun.

(sena) #11

Öncelikle çok büyük geçmiş olsun.
Ben akvaryum termometresi ve bu termometre için yapılan parçaya talibim.
Bir de 20 adet şişe kapağını da alabilirim.
Fiyatı vs adresi konuşmak için 0535 260 47 20 benim numaram.

(GolgeBira) #12

Ürünleri @AliCinar a teslim ettim. Herkese tesekkurler. :slight_smile:

(GolgeBira) #13

Adminler konuyu kilitleyebilir.

(Eray Yılmaz) #14