Şerbetçiotu'na Dair

Öncelikle bugün evil dog bira kitiyle ilk kez yaptığım harici şerbetçiotu kullanım yöntemimden bahsedeyim. Summit ve simcoe şerbetçiotlarını 3er dakika kaynatıp bir bardakta soğumaya bıraktım. Birazdan da fermantasyonun 11. günündeki kovaya ekleyeceğim. Nasıl bir sonuçla karşılaşacağıma dair fikirlerinizi beklerim.
Şerbetçiotu biraz internetten öğrendiğim kadarıyla kendirgiller ailesine aitmiş. Bu familyanın en bilindik diğer üyesi de kenevir. Kokuları da benziyor. Şerbetçiotu’nun iştah açmaktan, göğüs büyütmeye bir sürü faydası varmış. Forumda şerbetçiotuna dair kapsamlı bir bilgi olmadığı için böyle bir başlık açmayı istedim. Benden çok daha fazla türden şerbetçiotu türü tanıma imkanı olan ustalar da burada bildiklerini, deneyimlerini paylaşırlarsa hepimiz faydalanabiliriz.
Koku muhteşem yalnız.

o zaman bu da dursun burada

11 Beğeni

faydalı mı bilemedim :smile:

1 Beğeni

Bu göğüs büyütme meselesi IPA satışlarını azaltabilir :smile: Aşağıdaki linkte bozanın da böyle bir etkisi olduğu ve Bulgaristan’ın Avrupa Birliği’ne girmesiyle diğer ülkelerden Bulgaristan’a boza içmeye gidiyorlarmış!

http://mustgrowbust.com/can-drinking-beer-make-your-breasts-bigger-how-hops-helps-you-grow-bigger-breasts/

1 Beğeni