Star San ve PBW ömrü

Star San ve PBW’yi neredeyse bir yıl önce almıştım ve sadece bir kez kullandım. Oda sıcaklığında kaldılar. Bunlar hala kullanılabilir durumda mıdır?

Evet, her ikisi de uzun yıllar dayanır :slight_smile: Güvenle kullanabilirsiniz.

2 Likes

Çok teşekkür ederim.

merhaba
daha once kullanilan starsan ve pbw kac kere daha kullanılabilir ?
ben sivi halde sakilyorum , ama ayni maddeleri defalarca kova ve sise temizliğinde kullaniyor musunuz , yoksa birkaç kullanımdan sonra ozelligini kaybediyor mu ?

1 Like

Merhaba. Pbw ikinci defa kullanılmaz. Star san ise kullanma kılavuzunda iki defa kullanılıyor. Ancak star san’i da bence ikinci defa kullanmanıza gerek yok. Zaten çay kaşığı ölçüleriyle kullanıyoruz.

teşekkürler
ben evladiyelik kullanmayi düşünüyordum :wink:

Starsan stoklara ne zaman girer?

Uzun zamandır biracılığa ara vermiştim. Bu surede starsan ve pbw skt si geçmiş
2017 olarak gözüküyor. Kullanmada sakinca olur mu

Bu star san adli arkadaşın kapağı neden sürekli kendi kendine gevşiyor🙂

1 Like

Bir tek bende mi oluyor diye düşünüyordum:) bende merak ettim açıkçası.

Merhaba

Uzun bir süreden sonra bu hobiye tekrar başlamaya karar verdim fakat eski yakaladıgım tadları yakalayamadım. 2 yıl önce bu siteden almıs oldugum baslangıc setinden gelen malzemeleri kullanıyorum. Benim Sorum pbw ve starsun bir son kullanma tarihi var mıdır ya da bozulması mümkün müdür ? Starsun kapağının altında hafif bir kararma mevcut aşağıdaki resimden görüntüleyebilirsiniz. Konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum. 3 farklı kit x 40 = 120 adet bira söz konusu 61261623_469715963836415_782739630574272512_n 61596705_2244641378952329_6649326444767870976_n

skt si 2017 olan pbw kullandım bi sıkıntı olmadı