Stout için yardımmm

Merhabalar
Stout bira yapacağım ama coopers Stout coopers ırısh Stout be muntons ırısh style arasında kaldım
Coopers ta karar kılmıştım ama en son yaptığım ilk coopers denemem olan canadian blonde dan memnun kalmadım
Şişede 2 hafta geçmesine rağmen bira hala tatlı gibi sanırım aroması bu ale biraya benzedi
Bu sebeple muntons mu alsam diyorum
Stout ta çok sorulan soru biliyorum ama coopers mı muntons mu?
Yardım lütfeeeenn :sweat_smile::sweat_smile:

1 Beğeni

Muntons Irish Style pişman etmez bence muntons kitleri güzel oluyor ben beğeniyorum kendi adıma :slight_smile:

2 hafta bekleyerek güzel olmasını bekleyerek olumsuz düşüncelere kapılmamak lazım,5 hafta sonunda tekrar bir yorum bekliyorum canadian blonde ale hakkında

Doğru diyorsunuz. Ama diğer kitlerimde 2 hafta sonra bile çok iyi sonuçlar almıştım. Bira kötü değil sadece benim tahmin ettiğim tattan farklı bir tadı var şerbetçiotu acılığı epey düşük. Bir pilsnerden beklenmeyecek kadar :cry:

Açık renkli olan lebensfreude glütensiz bira
Diğeri canadian blonde
Lebensfreudeyi içtikten sonra canadian blondedan tatlımsı dediğin için özür dilemeliyim :sweat_smile:

1 Beğeni

Canadian blonde un tadı oturdu. Mayadan kaynaklı olduğunu düşündüğüm meyvemsi aromaları mevcut. Gaz köpük herşey güzel. Hafif ve aromatik bira sevenler için tam isabet.

1 Beğeni