Yardım BAD CAT kit 23 lt yerine 24 lt oldu

Dostlar BAD CAT ikinci kit olarak kurdum dalgınlıkla 23lt yerine fazladan ekleme yaptım 24 lt oldu sıkıntı olurmu acaba avb değeri veya tadında bi sorun olurmu tecrübeli arkadaşların yorumlarınahyacım var

Tadında bir değişiklik olacağını sanmıyorum, Hafifden alkol oranı düşer sadece. Birazda gövdesiz olabilir 23 litreye oranla.

Bira kiti güçlendirici. Veya 500 gr dme eklesem yada 1 kg şeker eklesem olmazmı

Hocam Selam,

Hiçbir sıkıntı olmaz. Dert etme. Alkol oranını yükseltmek için 200 gr daha şeker ekleyebilirsin. Biraz alkol oranı düşcecektir

Ben yanlışlıkla 12 litrelik kiti 18 litre kurdum. %50 fazla su… Tamam biraz hafif oldu ama yine millet bayıla bayıla içti. Sen %4 fazladan su koymuşsun. Hiçbirşey olmaz.

Hic bir sorun olmaz. Yaklaşık 4.5% daha az yogun yani Gövdesi bir biraniz olur ki onu da icerken anlamak çok mumkün değil. Eğer 23 yerine 26 litre olsaydı belki😀

Ohhhh be gece uyku uyuyamadım sabaha kadar 4 döndüm tşkler dostlar acemilik birazda dikkatsizlik neyse bir dert bin nasihattan iyiymiş tecrübe oldu :white_check_mark:

Bende kurduğm muntons exporta yanlışlıkla 24 lt su koydum. Hiçbir sıkıntı olmadı :grinning:

1 Beğeni