Yavaş yavaş tam tahıla geçiş

netten otomatik su ısıtıcılara bakarken 22 ltlik bitane 80 tl ye buldum ve ufaktan denesem mi acaba dedirtti

sizce uygun mudur ve kabaca sıfırdan geçecek biri icin gerekli diger malzemeler nelerdir maliyet hesabı açısından bakmam gerekirse ? şimdiden teşekkürler

bu baktığınız çay otomatına benziyor. Çift musluklu. bunun yerine tek musluklu su otomatı bakmanız gerekir.

icindeki demlik haznesi sökülebiliyor diye biliyorum ama ne kadar kolaydır muallak tabi

Çift musluklu otomatı modifiye edip kullananlar var. Fiyat çok uygun bence. Bulabilirseniz kapalı rezistans olmasının avantajı olacaktır.

Fiyat çok uygun, temiz mi ona bakmak lazım. Bir de her şeyi çalışıyor mu diye. Çay haznesi çok rahat sökülüyor, ben çay musluğu yerine küresel musluk taktım. Bir de tam verim alabilmek için termostatı elektronik olan bir tane ile değiştirmek gerekir, o konuda da bazı çalışmalarım var. Benim yaptığımı buradan görebilirsiniz:

öncelikle sizin açıklamalı paylaşımlarınızla harekete geçip tam tahıla giriştim sağolun. demlik kısmını söktüm sorunsuz çalışıyor ama termostat tam dereceyi göstermiyor bendeki termometreyle manuel ayar yapıcam artık. bi eksik bakır boru kaldı yarın onu da aradan çıkarmaya çalışıcam.