Yazmadan duramadım ve yazdım

Bir kaç gün önce sipariş ettiğim başlangıç kitini heyecanla açtım, inceledim. ardından kılavuzu okumaya başladım. kılavuzun bir yerinde “maya ekliyoruz” yazdı baktım baktım maya yok foruma baktım yahu herkes takır takır yapıyor benim aradığım konu ilgili tek satır yazı yok. yaa acaba bana maya göndermediler mi diye düşünüp forumda yazayım derken bira kitinin beyaz kapağı gözüme çarptı sonra konserve açacağı ile ilgili okuduğum kısım aklıma geldi ve
"Mutluluk bu kapağın altında" diyerek açtım mayayı buldum :smile:
çok güldüm kendime paylaşmak istedim, zamanınızı harcadıysam kusura bakmayın anlayış için teşekkürler.

7 Likes

Maya ile ilgili benim de endişelerim vardı. “Maya nerde? Yoksa göndermediler mi? Şurada mıdır, burada mıdır?” diye telaşla ararken aniden bir aydınlanma geldi ve sizin yaptığınızı yaparak mutlu sona ulaştım. Acemilik keyifli şey :blush:

2 Likes

evet kendi büyük acemiğiliği ilk denememden herkese bahsetmek oldu. herkesin ilk tepkisi zehirleneceksin kaçak bira mı yapılır oldu :smiley: tek tek izah etmek zorunda kaldım :smiley:

1 Like

ben artık açıklama yapmıyorum. içip bitirdikten “beyendin mi?” diyorum. “evet neden ki?” cevabı bana yetiyor. ben yaptım filan gibi polimik oluşturacak şeylere girmiyorum.