Yeni Başlayanlar için tecrübelerinizden gelen küçük tavsiyeler verebilir misiniz?

(tyrion) #1

Merhaba,

Kendi siparişim geleli bir hafta oldu ama hala kurmadım. Uzun süredir facebook grubunu takip ediyorum. Orada bir çok ufak gelecek ama önemli noktaların tartışılıp daha sonra kaybolan postlar gördüm. Muhtemelen gördüklerim görmediklerimin yanında bir hiç.

Mesela, temizlik yaparken eldiven kullanmalıymışız yoksa temizlik maddeleri deri soyulmasına sebep oluyormuş.

Ya da gelen başlangıç kitinin kapağı zorlandığı zaman kırılabiliyormuş.( ben hala kapağını açmadım.)

Bu tür tecrübeyle öğrenilen ama çok yararlı olan tavsiyeleriniz var mıdır?

Şimdiden teşekkür ediyorum.

(Ramazan Karahan) #2

Ben ilk kitimi dün kurdum bu link ve kitapçık yeterli olacaktır Yeni Başlayacaklara Tavsiyeler
ayrıca forumda yararlı bilgiler var.

(volkan) #3

Henüz ikinci kiti kovada olan birisi olarak @birasever07 nin paylaştığı link ve kitapçıktan başka hiçbir şeye bulaşmadan kitinizi kurun derim. Kitinizin kovada bekleyeceği 2 hafta boyunca bol bol forum okuyun. Ben bu şekilde ilerledim, şu an ikinci kit kovada, üçüncünün ne olacağı kafamda hazır ve birçok bilgi edindim.

Açıkcası facebook grubunu çok beğenmedim, çok fazla yorum var ve facebook yapısı gereği konu takip etmek daha zor.

Keyifli biralar…

(tyrion) #4

Sağolun @birasever07 ve @volcaniani . Diğer başlığı dikkatli okuyayıp en kısa zamanda ilk kiti kurmaya bakacağım:)